Türkiye Bachata Congress  ve Türkiye Bachata Şampiyonasi  hazırlıkları tam gaz devam ederken sizlere yarismanin  ve Kongrenin ilerleyişi hakkında ve otel hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum…Otel 5 yıldızlı olup Marmaris’in en güzel mavi bayraklı koyuna ve özel beyaz kumuna sahip bir plajı olan ve Türkiyenin en güvenilir oteli seçilen ve muhteşem mimarisiyle doğayla iç bütünlüğünü sağlamış çamların arasına yerleşmiş ödüllü bir oteldir…Otele giriş ve odaya yerleşmeler öğlen saat 14:00 da olup çıkışımız organizasyonun bitiş gününe takiben öğlen 12:00 da olacaktır. Yarismada. once Cuma  sabahı erken gelecek misafirlerimiz için otele sabahtan giriş yapabilirler fakat odaya yerleşme saati 14:00 da olacaktir.Erken gelen misafirlerimiz için Loby de yada otelin içerisinde zaman geçirebilecekleri alanları ve yemek ve iceceklerden faydalanabilirler
havuz vb…yerleride kullanabilirler. Otel Her şey dahil konseptte olup 3 öğün açık büfe yemek artı ilave gece 22:00 dan sonra gece yemeği servis edilecektir. Yarisma.800 m2 ana salonda  olacaktir. En çok önem verdigimiz durumlardan özellikle  parke 400 m2 sıfır parke olup ve Profesyonel ses ışık sistemi organizasyon tarafından kurulacaktır. Salonlarimiz 20 m yüksekliğinde istediğimiz şekilde hava derecesini sabit tutacağımız büyüklükte profesyonel bir havalandırma sistemine sahiptir.Otelde konaklayan misafirlerimiz yarisma alanindan otel alanina gecisleri rahatlikla yapabileceklerdir. Yarisma alanindan asansörlerle direk odalarina cikabilme imkanlarina sahip olacaklardır. Aksamlari  1200 kişilik oturma kapasitesine sahip 250 m2 genişliğinde profesyonel sahnesi ve ses ışığı olan açık hava anfi tiyatrosunda  Misafirlerimize ozel showlar olacaktir. Aksi taktirde havanın elverişli olmadığı durumda oturarak 1200 kişilik anfi düzeni alabileceğimiz ve kendi içinde yine 250 m2 lik iç salonuda bulunan ana salonda Showlarımız olacaktır. Yani diyoruz ki “show must go on” workshop salonlarına ücretsiz içecek desk leri kurulacaktır.Hersey elinizin altında olacağından hiç şüpheniz olmasın benden başka yapmamı istediğiniz bir şey varsa onu da imkan dahilinde yapmaya çalışırım

Ve sizlerle beraber gelen öğrencilerinize karşı sizleri mahcup etmemeye çalışıp ve onları böyle güzel bir organizasyona getirdiğiniz için sizlere teşekkür etmelerini sağlamayı çalışmak benim icin bir övünçtür :)))
Bu arada sizlerle beraber gelecek öğrencilerinizin katılımcı listelerini otel odalamalarını yapabilmemiz için 1 Ekim  kadar organizasyon sorumlusuna teslim etmek durumundayız.
Katılımlar son güne kadar devam edecektir. Ana otel turbanda toplamda  350  odamiz mevcuttur. Ana otel satislari bittikten sonra diger otellerin oda satisina basliyacagiz.

Kategoriler: Genel

İsmail Üstündağ

Dansmagazin.net / Kurucu

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir