Ödeme ve Teslimat

1) Ödeme sayfamızda kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

2) Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Satılan ürünlerimiz video olduğu için ürünlerimizde iade söz konusu değildir.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle (video izlemeleri takip edilmektedir, olası yanlış sipariş durumunda videoları izlemediğiniz takdirde iptali durumunda; Boyut Tanıtım Matbaacılık Ltd. Şti. 5 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri sipariş onayının hemen ardından profilinizde görüntüleyip izlemeye başlayabilirsiniz. Satılan dersler online video olarak satılmaktadır. Dolayısıyla fiziksel bir teslimat söz konusu değildir.
Müşteri temsilcimize danışarak teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Ürünlerimiz online ders videoları olarak satılmaktadır. Fiziksel bir teslimat söz konusu değildir.
Aboneliğiniz ve fatura bilgileri için üye olurken mail adresinizi mutlaka doğru bir şekilde girmeniz, şifrenizi not etmeniz önemlidir.
Tüm sorularınızla ilgili info@dansmagazin.net adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

error: İçerik korunuyor !!