İade ve Değişim

Siparişini verdiğim ürün ne zaman elimize ulaşır?

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Havale siparişlerinizde yatırmış olduğunuz ödeme, her mesai günü başlangıcında hesaplarımız kontrol edilerek takip edilmekte ve ödemesi gelen siparişler hazırlık aşamasına alınmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün kayıtlı e-mail adresinize tanımlanmaktadır. Satın aldığınız ürünler en kısa süre içinde hesabınıza tanımlanmaktadır. Satın aldığınız ürünü hesabınızda görememeniz durumunda info@dansmagazin.net adresinden iletişime geçtiğiniz takdirde hesaplarımız kontrol edilerek düzeltilecektir.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

dansmagazin.net adresinden satılan ürünlerde fiziksel teslimat yapılmamaktadır. Ürünler kişisel profilinize tanımlanmaktadır.

Siparişimin işleme alındığını nasıl anlayacağım ?

Sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Siparişim yanlış geldi ne yapmalıyım?

Satın aldığınız üründe harhangi bir yanlışlık olması durumunda ürünü kullanmadan info@dansmagazin.net adresi ile iletişime geçmelisiniz. Satın aldığınız ürünler izlendiği takdirde iade söz konusu değildir.

ÖNEMLİ : Üye olurken kullandığınız mail adresi, bilgileriniz ve parolanız tekrar giriş yapabilmeniz açısından doğru ve saklanabilir olmalıdır.

Ders videolarının başkalarıyla paylaşabilir miyim.

Satın aldığınız ders videoları sadece sizin hesabınıza tanımlanacaktır. Derslerin kopyalanması, dağıtımı ve başkalarıyla paylaşılması ticaret kanunları çerçevesinde koruma altındadır. Paylaşılamaz, Dağıtılamaz ve Kayıt edilemez.

Faturamı nasıl teslim alacağım?

Satın aldığınız mail adresinize aldığınız ürüne dair bir e-fatura gönderilecektir.

Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?

Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde herhangi bir konum sınırlamamız yoktur. Ürünlerimiz fiziksel ürün değildir, online ders videoları hesabınıza tanımlanmaktadır.

Yurt dışından sipariş verebilir miyim?

Evet uygun bir kredi kartınızla yurt dışından da sipariş verip ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

İade ve Değişim yapabilirmiyim.

Ürünler izlendikten sonra iadesi mümkün değildir. Ürünlerimiz online ders olduğundan değişim söz konusu değildir.

Online ders videolarını ne kadar kullanabilirim

Online ders videolarını 1 ay boyunca hesabınız üzerinden sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz. Derse erişiminiz 30 gün sonunda sonlandırılacaktır. Video izlemeleri ip takibi yapılabilmektedir. Hesabınızı başkalarının kullanmasına karşı güvenceye almalısınız. Olağan dışı hesap hareketlerinde hesabınız kapatılabilir.

error: İçerik korunuyor !!