ANGORA DANS STUDYOSU / ANKARA

SOSYALLEŞMEK İÇİN DANS KURSU

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında en büyük sıkıntımız hiç kuşkusuz  birbirimizden kopmuş olmamız. Çevremizdeki 3-5 arkadaşımızla birbirini tekrar eden aktiviteler ile sosyalleşmeye çalışıyoruz. Halbuki insan olmanın en önemli özelliğidir sosyal olmak. Yeni insanlarla tanışmak, çok farklı konularda sohbet etmek, bilgi alışverişinde bulunmak insan olmanın olmazsa olmazlarındandır… İşte tam bu noktada dans kursları devreye girmektedir..Sadece dans etmek için değil aynı zamanda sosyalleşmek ve sosyal anlamda gelişmek için de dans kurslarının önemi büyüktür.. Elbette dans etmeyi öğrenmek ana konumuz olsa da aslında insanca yaşamanın da anahtarıdır dans..

ÇOCUKLAR İÇİN DANS KURSLARI 

Aynı zamanda geleceğimizin teminatı çocuklarımızın da topluma daha faydalı breyler olarak yetişmesi için dansın ve dans eğitiminin önemini akademik olarak da incelemiş olan Angora Dans Stüdyosu bünyesinde çocuklar için sosyal ve sportif dans dersleri de verilmektedir.Çocuklarımıza bu derslerde, yaşlarına ve kişilik karakterlerine en uygun danslar konusunda uzman eğitmenler tarafından seçilmekte ve yaş kategorilerine göre dans eğitimleri verilmektedir. Angora’da çocuklarımızın dans kursu alması için başlangıç yaşı 5’dir. Daha detaylı bilgi için https://www.salsaangora.com/cocuk-dans-kursu adresini ziyaret edebilirsiniz.

DÜĞÜN DANS KURSLARI

Hayatınızın o en önemli anını unutulmaz bir anıya dönüştürmek ve düğününüzü bir şölene dönüştürmek için Angora Dans Stüdtosunun uzman eğitmenleri en az sizin kadar heyecanlılar. Bu en önemli gününüzün belki de en önemli anıdır düğün dansınız, öyleyse neden en güzel düğün dansını yapmayasınız. En iyisi siz bir kahve içmeye uğrayın, hem ne kadar kolay olduğunu görün hem de düğün müziğinizi beraber seçelim. Göreceksiniz düğün dansı hiç de tahmin ettiğiniz kadar stresli ve zorlu değil. Üstelik uygun fiyatlarımız da sizi motive edecek. Daha detaylı bilgi için https://www.salsaangora.com/dugun-dansi adresini de ziyaret edebilirsiniz.

ANGORA DANS VE SPOR KULÜBÜ

2006 yılında Türkiye Dans Sporları Federasyonunun kurulması ile beraber kulüpleşme sürecine de giren Angora Dans Stüdyosu bünyesinde “Angora Dans ve Spor Kulübü” nü kurmuş ve kurulduğu günden bu yana pek çok başarılara imza atmış, yurtiçi ve yurtdışındaki pek çok yarışmalarda dereceler almıştır. Aynı zamanda kurucusu Kıvanç GÜR Türkiye Dans Sporları federasyonu bünyesinde. Başhakemlik, Organizasyon Kurulu Başkanlığı, Eğitim Kurulu Başkanlığı, Antrenörlük eğitmenliği görevlerini başarı ile yürütmüş Dans Kulüpleri Birliği Başkanlığı Yapmıştır 

ULAŞIM VE OTOPARK

Angora Dans Stüdyosu Ankara’nın en nezih semtlerinden biri olan Kavaklıdere’de Kuğulu Park’a yürüme mesafesi ile sadece 1 dk’lık mesafededir. Ulaşımı çok kolay Alan Angora Dans Stüdyosuna Ulus ve Kızılay’dan Kuğulu park’ın önünden geçen tüm otobüslere binerek gelebilirsiniz…Dans kurslarımızın genelde akşam saatlerinde ve hafta sonları olması sebebi kendi araçları ile gelen öğrencilerimiz park problemi yaşamamaktadırlar

www.salsaangora.com/

Adres: Kuğulu Park Kavşağı, Şili Meydanı Güneş Sokak 1/1


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir